Track Field Changes (7.x-1.0-beta5) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Log
fr: Journal

en: Yes
fr: Oui

en: Name
fr: Nom

en: User
fr: Utilisateur

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Creation Date
fr: Date de création
