Track Field Changes (7.x-1.0-beta5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Title
is: Titill

en: Log
is: Kerfisskrá

en: Yes
is: Já

en: Name
is: Nafn

en: User
is: Notandi

en: Content Type
is: Efnisgerð
