Track Field Changes (7.x-1.0-beta5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Log
mn: Лог

en: Yes
mn: Тийм

en: Name
mn: Нэр

en: User
mn: Хэрэглэгч
