Track Field Changes (7.x-1.0-beta5) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Log
ro: Jurnal

en: Yes
ro: Da

en: Name
ro: Nume

en: User
ro: Utilizator

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut
