Track Field Changes (7.x-1.0-beta5) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Log
vi: Bản ghi

en: Yes
vi: Có

en: Name
vi: Tên

en: User
vi: Người dùng
