Track Field Changes (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Log
de: Protokoll

en: User
de: Benutzer

en: Content Type
de: Inhaltstyp

en: Field Name
de: Feldname

en: The unique id key for the active domain.
de: Die eindeutige Id für die aktive Domain.

en: Creation Date
de: Erstellungsdatum
