Track Field Changes (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Log
fi: Loki

en: Name
fi: Nimi

en: User
fi: Käyttäjä

en: Content Type
fi: Sisältötyyppi
