Track Field Changes (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Log
pt: Registo

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Utilizador

en: Content Type
pt: Tipo de Conteúdo

en: Creation Date
pt: Data de Criação
