Track Field Changes (7.x-1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Title
es: Título

en: Log
es: Registro

en: Name
es: Nombre

en: User
es: Usuario

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Creation Date
es: Fecha de creación
