Track Field Changes (7.x-1.2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Log
dz: དྲན་དེབ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Name
dz: མིང་།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
