Track Field Changes (7.x-1.2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Log
eo: Loglibro

en: Yes
eo: Jes

en: Name
eo: Nomo

en: User
eo: Uzanto
