Track Field Changes (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Yes
ka: დიახ

en: Name
ka: სახელი

en: User
ka: მომხმარებელი
