Track Field Changes (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Log
km: កំណត់ហេតុ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ
