Track Field Changes (7.x-1.2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು
