Track Field Changes (7.x-1.2) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Title
pt: Título

en: Log
pt: Registro

en: Yes
pt: Sim

en: Name
pt: Nome

en: User
pt: Usuário

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo
