Track Field Changes (7.x-1.2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Log
ru: Журнал

en: Yes
ru: Да

en: Name
ru: Название

en: User
ru: Пользователь

en: Content Type
ru: Тип материала

en: The unique id key for the active domain.
ru: Уникальный ключевой идентификатор для активного домена.
