Track Field Changes (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Log
sk: Záznam

en: Yes
sk: Áno

en: Name
sk: Názov

en: User
sk: Používateľ

en: Content Type
sk: Typ obsahu
