Track Field Changes (7.x-1.2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Log
ta: பதிவு

en: Yes
ta: ஆம்

en: Name
ta: பெயர்

en: User
ta: பயனர்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை
