Track Field Changes (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Log
uk: Журнал

en: Yes
uk: Так

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: User
uk: Користувач

en: Content Type
uk: Тип матеріалу

en: Field Name
uk: Ім'я поля

en: The unique id key for the active domain.
uk: Унікальний ключовий ідентифікатор для активного домена.

en: Provide an explanation of the changes you are making.
uk: Надайте пояснення виконуваних вами змін.
