Track Field Changes (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Log
ast: Rexistru

en: Yes
ast: Sí

en: Name
ast: Nome

en: User
ast: Usuariu
