Track Field Changes (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Yes
cs: Ano

en: Name
cs: Jméno

en: User
cs: Uživatel

en: Content Type
cs: Typ obsahu
