Track Field Changes (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Log
eu: Log-a

en: Yes
eu: Bai

en: Name
eu: Izena

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Content Type
eu: Eduki Mota
