Track Field Changes (7.x-1.6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Log
fa: گزارش

en: Yes
fa: بله

en: Name
fa: نام

en: User
fa: کاربر

en: Content Type
fa: نوع محتوا
