Track Field Changes (7.x-1.7) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Log
hu: Napló

en: Yes
hu: Igen

en: Name
hu: Név

en: User
hu: Felhasználó

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Field Name
hu: Mező neve

en: The unique id key for the active domain.
hu: Az aktív domain egyedi azonosítója.
