Track Field Changes (7.x-1.7) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Log
lt: Įrašas

en: Yes
lt: Taip

en: Name
lt: Pavadinimas

en: User
lt: Narys

en: Content Type
lt: Turinio tipas
