Track Field Changes (7.x-1.7) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Log
ml: ലോഗ്

en: Yes
ml: അതെ

en: Name
ml: പേര്

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്
