Track Field Changes (7.x-1.7) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Log
oc: Jornal

en: Yes
oc: Òc

en: Name
oc: Nom

en: User
oc: Utilizaire

en: Content Type
oc: Tipe de contengut
