Track Field Changes (7.x-1.7) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Log
te: చిట్టా

en: Yes
te: అవును

en: Name
te: పేరు

en: User
te: వాడుకరి
