Track Field Changes (7.x-1.7) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Log
ar: السجل

en: Yes
ar: نعم

en: Name
ar: الاسم

en: User
ar: المستخدم

en: Content Type
ar: نوع المحتوى
