Track Field Changes (7.x-1.7) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Log
he: יומן פעילות

en: Yes
he: כן

en: Name
he: שם

en: User
he: משתמש

en: Content Type
he: סוג תוכן
