Track Field Changes (7.x-1.7) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Log
hr: Dnevnik

en: Yes
hr: Da

en: Name
hr: Naziv

en: User
hr: Korisnik
