Track Field Changes (7.x-1.7) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Log
sv: Logg

en: Yes
sv: Ja

en: Name
sv: Namn

en: User
sv: Användare

en: Content Type
sv: Innehållstyp

en: Creation Date
sv: Skapat (datum)
