Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Parent
ar: الأب

en: Features
ar: الخصائص

en: Track
ar: تتبع
