Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Track
bo: རྗེས་འདེད
