Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Parent
ca: Pare

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Track
ca: Seguiment
