Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Parent
el: Γονέας

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Track
el: Ανίχνευση
