Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Parent
eo: Patro

en: Features
eo: Ecoj

en: Track
eo: Atentadu
