Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Parent
et: Vanem

en: Features
et: Omadused

en: Track
et: Jälgi
