Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Parent
fi: Isäntä

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Track
fi: Seuranta
