Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Parent
gl: Pai

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Track
gl: Seguimento
