Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Parent
he: אב

en: Features
he: פיצ'רים

en: Track
he: מעקב
