Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Parent
hr: Nadređen

en: Features
hr: Značajke

en: Track
hr: Prati
