Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Features
lt: Savybės

en: Track
lt: Sekti
