Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Track
pl: Historia
