Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Parent
ro: Părinte

en: Features
ro: Caracteristici

en: Track
ro: Urmăreşte
