Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Parent
ru: Родитель

en: Features
ru: Особенности

en: Track
ru: Активность
