Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Features
sv: Funktioner

en: Track
sv: Spåra
