Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Body
tr: Gövde

en: Parent
tr: Üst öge

en: Features
tr: Özellikler

en: Track
tr: Takip
