Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Parent
vi: Cấp trên

en: Features
vi: Tính năng

en: Track
vi: Theo dõi
