Track N Notify (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Parent
hu: Szülő

en: Features
hu: Jellemzők

en: Track
hu: Követés
